optionen handel.

Finałowa runda I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn

 W sobotę 24 września rozegrano rundę finałową Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn. W Wierzbnie odbył się mecz w rozgrywkach I ligi pomiędzy AKS Myślibórz, Hejnałem Kęty i miejscowym klubem LKS Polwica Wierzbno. Mimo zaciętej walki zawodnicy naszego klubu ulegli nieznacznie przyjezdnym z Myśliborza a trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Kęt. 

Drużynowy Puchar Polski Kobiet w Wierzbnie

      W sobotę 1 października 2016 roku whali sportowej im. Szymona Kołeckiego w Wierzbnie odbędzie się Drużynowy Puchar Polski Kobiet w podnoszeniu ciężarów. To jedna z naważniejszych imprez ciężarowych w kraju. Do Wierzbna przyjadą najsilniejsze zawodniczki w Polsce. Dzięki transmisji internetowej Media Sport i telewizji  TVP Sport zawody będzie można obejrzeć w kraju i na całym świecie.

Program zawodów:

 

Piątek, 30.09.2016

 

19:00 – konferencja techniczna (Hotel Sobieski Oława)

 

Sobota, 01.10.2016

 

08:00 – ważenie wszystkich zawodniczek (hala w Wierzbnie)

 

10:00 – start I grupy zawodniczek

 

12:00 - Otwarcie DPP Kobiet

 

12:10 – start II grupy zawodniczek

 

14:30 – prezentacja III grupy zawodniczek

16:30 – zakończenie DPPK

Organizatorem tych zawodów są: Gmina Domaniów, PZPC, MSiT oraz klub sportowy LKS Polwica Wierzbno. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Emocji nie zabraknie.

III runda I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn

 

W sobotę 10 września odbędzie się III runda I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn w podnoszeniu ciężarów. Wszystkich sympatyków tej emocjonującej dyscypliny sportu zapraszamy do hali sportowej w Wierzbnie. Klub LKS Polwica Wierzbno zmierzy się w tej rundzie z drużyną MAKS Tytan Oława. Pierwsze podejścia w zawodach rozpoczną się o godzinie 12:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Program zawodów:

-10:00 odprawa techniczna
-10:30 waga
-12:00 start
-14:00 zakończenie zawodów

Adrian Franczyk XII na Mistrzostwach Świata w Tibilisi

 W Pałacu Sportu w Tbilisi 26 czerwca rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorek i Juniorów do lat 20. Dzisiaj 27 czerwca w kategorii 62 kg wystąpił Adrian Franczyk LKS Polwica Wierzbno. W dwuboju nasz zawodnik zaliczył 246 kg, w rwaniu miał dwie udane próby na 104 kg i 108 kg. W podrzucie rozpoczął od 133 kg, które udanie zaliczył by w ostatniej próbie udźwignąć 138 kg. Uzyskany wynik 246 kg w dwuboju ostatecznie pozwolił mu zająć 12 miejsce w świecie. Ten wynik to nowy rekord Adriana w tej kategorii wagowej. Mamy nadzieję, że ten wynik pozwoli zwyciężyć w Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Mroczy. Adrian będzie startował w sobotę o godzinie 14. Oprócz Franczyka na MP o medale powalczą: Mateusz Szatkowski, Katarzyna Kraska i Adam Kraska.

Program zawodów: http://www.pzpc.pl/public/imprezy/2016/MP_Mrocza/mps_komunikat.pdf 

Zawody będzie można oglądnąć w TVP Sport i dzięki Leszkowi Kołeckiemu na internecie:

 https://www.youtube.com/watch?v=oO3mI3a2ELY

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 23rd.