optionen handel.

Jacek Zawłodzki piąty w Skorogoszczy.

     Dnia 21 lutego w Skorogoszczy odbył się turniej o Puchar Burmistrza Lewina
Brzeskiego w podnoszeniu ciężarów.

    Jedynym i to najmłodszym zawodnikiem z Wierzbna, który wystartował w tym turnieju był 14 letni Jacek Zawłodzki. Swój start może zaliczyć do bardzo udanych, gdyż zaliczył wszystkie sześć podejść co pozwoliło mu zająć wysokie piąte miejsce. Wyrwał 47 kg i podrzucił 58 kg co dało razem 105 kg. Poprawił własny rekord życiowy w dwuboju o 16 kg!!! Ten młody zawodnik, który trenuje około 12 miesięcy robi duże postępy co wkrótce może zaowocować medalami na imprezach krajowych.

Co słychać u progu sezonu w Wierzbnie?

Starsi zawodnicy przebywaja na zgrupowaniach Kadr Narodowych.
Mietek Dereń KN do lat 20 ( Spała)

Daria Ressmer KN do lat 20 ( Zakopane)
Kamil Góralski KN do lat 17 ( Ciechanów)

Do wysokiej formy wraca po złamaniu ręki Adrian Franczyk. Również w wysokiej formie jest nasza najlepsza zawodniczka Natalia Pawlik.

Kilku zawodników boryka się z drobnymi kłopotami zdrowotnymi są to głównie przeziębienia.

Za kilka dni przenosimy się do nowej sali treningowej.

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Pełnych ciepła, spokoju i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślności i sukcesów
w Nowym 2015 Roku życzy LKS Polwica Wierzbno

IV miejsce w Drużynowym Pucharze Kobiet

Dnia 06.12.14 w Dobryszycach odbył się Drużynowy Puchar Polski Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Klub z Wierzbna wystawił bardzo młodą drużynę. W skład ekipy wchodziły:
Natalia Pawlik 14 lat, Magda Szymańska i Kamila Czechowska obie 17 lat oraz najstarsza Katarzyna Kraska 21 lat.

Klub LKS Polwica Wierzbno zajął w tym turnieju 4 miejsce na osiem startujących zespołów. Do podium zabrakło kilkadziesiąt punktów.

Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Katarzyna Kraska 255 pkt, która zwyciężyła w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę całych zawodów. Wynik jaki uzyskała 190 kg w dwuboju jest takim samym wynikiem jakim kilkanaście dni wcześniej na Cyprze na Mistrzostwach Europy zajęła 6 miejsce.

Rewelacyjnie wystartowała nasza najmłodsza zawodniczka Natalia Pawlik bijąc własne rekordy życiowe w rwaniu i dwuboju. Natalia uzyskała 61 kg w rwaniu i 67 kg w podrzucie.

Dobry start Magdy Szymańskiej. Zaliczone 6 podejść 52 kg rwanie i 61 kg podrzut. Magda nareście przekroczyła barierę 60 kg w podrzucie co rokuje optymistycznie na rozwój tej zawodniczki.

Troche słabiej wypadła Kamila Czechowska zaliczając 3 podejścia. Niestety Kamila borykała się od miesiąca z drobną kontuzją i nie mogła się odpowiednio przygotować na ten start. Wynik Kamili to 41 kg rwanie 57 kg podrzut.

Te zawody to ostatni start zawodniczek i zawodników w 2014 roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcą za wsparcie finansowe i inną okazaną pomoc. Podziękowania te kierujemy do Pani Wójt Doroty Swadek-Schneider i całej Rady Gminy Domaniów. Dzięki ich determinacji i konsekwencji już niedługo będziemy mogli trenować w nowo wybudowanej hali sportowej. Mamy nadzieję, że nowe władze także będą wspierać klub LKS Polwica Wierzbno i szczycić się osiągnięciami naszych zawodniczek i zawodników na arenie krajowej i międzynarodowej.

Start II rundy DMP I ligi we Wrocławiu

Dnia 24 maja 2014 roku na siłowni wrocławskiego Śląska przy ulicy Racławickiej o godzinie 12 rozpocznie się II runda Drużynowych Mistrzostw Polski I ligi. Startowaqć będą oprócz LKS Polwica Wierzbno ubiegłoroczni Mistrzowie Budowlani Opole, Wicemistrzowie Górnik Polkowice i gopodarz zawodów WKS Śląsk Wrocław. Wszystkich zapraszamy do oglądania transmisji pana Leszka Kołeckiego i kibicowania naszemu klubowi.

http://www.ustream.tv/channel/mediasporttv

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 24th.