optionen handel.

Start II rundy DMP I ligi we Wrocławiu

Dnia 24 maja 2014 roku na siłowni wrocławskiego Śląska przy ulicy Racławickiej o godzinie 12 rozpocznie się II runda Drużynowych Mistrzostw Polski I ligi. Startowaqć będą oprócz LKS Polwica Wierzbno ubiegłoroczni Mistrzowie Budowlani Opole, Wicemistrzowie Górnik Polkowice i gopodarz zawodów WKS Śląsk Wrocław. Wszystkich zapraszamy do oglądania transmisji pana Leszka Kołeckiego i kibicowania naszemu klubowi.

http://www.ustream.tv/channel/mediasporttv

Odeszła mama trenera Adama Kraski.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpsiiemTu3uGzgkEjwxGx8qSDJVVjbgeppcGEpEAYS4whjbkRZ  Wyjątkowo smutna wiadomość dotarła do nas w poniedziałek 14 kwietnia odeszła od nas Elżbieta Kraska mama trenera i wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski Adama Kraski. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się w środę 16 kwietnia o godzinie 14:00 w kościele p.w. św. Mikołaja w Wierzbnie. Z rodziną i bliskimi Zmarłej w głębokim bólu łączy się Zarząd LKS Polwica Wierzbno, zawodniczki i zawodnicy oraz ich Rodziny. Cześć Jej pamięci!!!

Bardzo dobry start w Mistrzostwach Polski LZS do lat 15 i 17 w Siedlcach

W dniach od 4 do 6 kwietnia w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski LZS  do lat 15 i 17. W zawodach udział wzięło blisko 100 dziewcząt i 200 chłopców. LKS Polwica - Wierzbno reprezentowało cztery dziewczyny: Natalia Pawlik i Weronika Olejnik do 15 lat oraz Magdalena Szymańska i Kamila Czechowska do 17 lat. Natalia nie dała szans swoim rywalkom w kategorii 53 kg i z wynikiem 113 kg (52+61) i pewnie obroniła tytuł mistrzyni polski z 2013 roku. Magdalena po bardzo emocjonującej walce zdobyła srebrny medal w kategorii 53 kg. Kamila zajęła dobre piąte miejsce a Weronika w swoim debiucie na zawodach tej rangi szóstą lokatę. Startowali również dwaj bracia Góralscy Kamil do 15 lat i Dominik do 17 lat. Kamil zaliczył wszystkie podejścia i poprawił swoje rekordy co pozwoliło mu zostać mistrzem polski w kategorii 50 kg z wynikiem 145 kg (63+82). Dominik leczący kontuzję w bardzo silnej i licznie obsadzonej kategorii 69 kg zajął dziesiąte miejsce.

Mistrzostwa Polski LZS do 15 i 17 lat

 

 

W Siedlcach od 4 do 6 kwietnia odbędą się Mistrzostwa Polski LZS w podnoszeniu ciężarów dziewczyn i chłopców do lat 15 i 17. LKS Polwica Wierzbno reprezentować będą Natalia Pawlik i Weronika Olejnik w U15 oraz Magdalena Szymańska i Kamila Czechowska w U17. Wystąpią także bracia Kamil i Dominik Góralscy. Pierwszy w U15 a starszy w U17.

 Zawody dzięki niezawodnemu panu Leszkowi Kołeckiemu można oglądać pod linkiem: http://www.ustream.tv/channel/mediasporttv

Pierwszy powalczy o medale Kamil Góralski w piątek o 16:00 w kategorii do 50 kg U15

W sobotę o 9:00 bronić mistrzostwa polski będzie Natalia Pawlik.

O 14:00 swoje pierwsze w karierze mistrzostwa kraju rozpocznie Weronika Olejnik a o 15:30 dwie koleżanki z klubu i pomostu Magdalena Szymańska i Kamila Czechowska stoczą bratobójczą walkę o medale.

W niedzielę o 9:00 Dominik Góralski wracający po kontuzji na pomost powalczy o jak najlepsze miejsce w gronie najliczniejszej i bardzo wyrównanej stawce zawodników kategorii 69 kg.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodniczkom i zawodnikom.

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 23rd.