optionen handel.

Kolejne medale naszych młodzików w I Mistrzostwach Polski do 15 lat.

W drugim dniu I Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików do 15 lat, które odbywają się w Małaszewiczach pod Terespolem startowali młodzicy. W najlżejszej wadze do 45 kg barwy LKS Polwica Wierzbno reprezentował Kamil Góralski. Jeszcze w maju na Mistrzostwach Polski LZS w Biłgoraju przegrał z braćmi Dachami i zajął nielubiane dla sportowców czwarte miejsce. Dzięki wytrwałemu treningowi, przemyślanym podejściom i bardzo dobrej koncentracji pokonał ich i zdobył srebrny medal. Kamil zaliczył wszystkie podejścia i pobił swoje rekordy o 6 kg!

 Tego dnia w wadze do 62 kg startowało jeszcze dwóch zawodników Damian Mycek i Dominik Góralski. Była to najliczniejsza grupa składająca się z 27 młodzików. Po rwaniu Damian zajmował czwarte miejsce, a Dominik był szósty. Po bardzo zaciętej i pasjonującej walce Dominik zajął drugie miejsce w podrzucie i zdobył brązowy medal w dwuboju. Damian ostatecznie zajął dobre siódme miejsce. Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerowi Adamowi Krasce oraz Rodzicom zawodników.

 

Wspaniały początek Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików

Dnia 4 października 2013 w Miłaszewiczach rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików. Natalia Pawlik po bardzo pasjonującej walce została wicemistrzynią w kategorii 53 kg. Zacięta walka trwała z podejścia na podejście i zakończyła się powodzeniem. Natalia była najmłodszą medalistką w tej wadze.

Tego dnia startowała druga zawodniczka LKS Polwica Wierzbno Daria Suseł. Mimo krótkiego stażu treningowego zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce zawodów.

Jutro 5 października o godz 9 rozpoczynaja start chłopcy. O 9:00 będzie startować Kamil Góralski w kategorii 45 kg. Dominik Góralski i Damian Mycek wystapią o 16:30.

Start naszych zawodników można śledzić dzięki transmisji pana Leszka Kołeckiego na stronie http://www.media-sport.tv/

Gratulujemy i zapraszamy do dopingowania naszym zawodnikom.

ADRIAN FRANCZYK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW EUROPY I NOWYM REKORDZISTĄ POLSKI !!!

 

W dniach 2-9 września w Kłajpedzie na Litwie odbyły się Mistrzostwa Europy juniorek i juniorów do 15 i 17 lat. Wyśmienity start zaliczył Adrian Franczyk, który zdobył brązowy medal w kategorii 56 kg uzyskując w dwuboju 211 kg. Ten wynik to nowy rekord Polski, który od 2003 roku należał do Grzegorza Szymury i nie został poprawiony.

Na tych Mistrzostwach barwy LKS Polwica Wierzbno reprezentował Mateusz Szatkowski, który po dramatycznej walce zajął dobre czwarte miejsce w kategorii 69 kg. Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerowi Adamowi Krasce i głównemu sponsorowi Urzędowi i Radzie Gminy Domaniów.

ADRIAN FRANCZYK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW.

Dnia 13 września 2013 roku w Ciechanowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów. Dobry występ zanotował na swoim koncie Adrian Franczyk. Siedemnastoletni Franczy uzyskał w dwuboju 207 kg (90 + 117) co pozwoliło mu zdobyć brązowy medal. Po rwaniu zajmował czwartą lokatę by w podrzucie zająć drugie miejsce i mały srebrny medal. Gratulujemy !!!

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 24th.