Wszystkiego najlepszego w 2017 roku od LKS Polwica Wierzbno

Drukuj
Opublikowano

Koniec starego roku to czas podsumowań, jednak nie skupiajmy się na tym co minęło, a cieszmy się tym, co może nam przynieść Nowy Rok. Wejdźmy w niego radośnie, pełeni nadziei i dobrych myśli. Niech w tym szczególnym dniu otaczają nas najbliżsi, niech staną się niewyczerpanym źródłem siły na każdy dzień Nowego 2017 Roku.

Wszystkim zawodniczkom, zawodnikom, trenerom, rodzicom i kibicom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i wszelkiego rodzaju wsparcie. Gminie Domaniów oraz wszystkim osobą i instytucjom, które w jakikowlwiek sposób wspierały Nasz klub dziękujemy i mamy nadzieję, że Nasza współpraca będzie bardzo dobra tak jak w 2016 roku. Mamy nadzieję, że pokładanych w Nas nadziei nie zawiedliśmy.

FreshJoomlaTemplates.com
Saturday the 4th.