optionen handel.

Rekordowa liczba uczestników Mistrzostw Dolnego Śląska do lat 20 i Open w podnoszeniu ciężarów

Drukuj
Opublikowano

 W sobotę 25 marca w Wierzbnie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w podnoszeniu ciężarów.  W gościnnych progach hali sportowej im. Szymona Kołeckiego zostały rozegrane połączone zawody do 20 lat i Open czyli od 13 lat bez ograniczeń. 25 zawodniczek i 21 zawodników rywalizowało w kategoriach wagowych i punktacji Sinclair'a. W grupie kobiet do 20 lat najwartościowsze wyniki uzyskały Kinga Kaczmarczyk (MAKS Tytan Oława), Patrycja Kołtowska i Kamila Czechowska (obie LKS Polwica Wierzbno). Open wygrała Monika Dzienis (UKS Talent Wrocław)przed Aleksandrą Michalską (KPC Górnik Polkowice) i Kingą Kaczmarczyk (MAKS Tytan Oława). W grupie mężczyzn do lat 20 najlepsi byłi Jakub Michalski (KPC Górnik Polkowice) i dwaj bracia Kamil oraz Dominik Góralscy (LKS Polwica Wierzbno). Open wygrał Mateusz Kasina przed Jakubem Michalskim (obaj KPC Górnik Polkowice) i Adrianem Przybylakiem (UKS Talent Wrocław). Uzyskane wyniki niosą optymizm przed kwietniowymi Mistrzostwami Polski do lat 20. Gratuluję zawodniczom, zawodnikom, trenerom, sędziom, organizatorom oraz kibicom ciekawych zawodów, które choć długie w czasie przyniosły dużo emocji i rekordów życiowych. Dziękuję współorganizatorom klubowi LKS Polwica Wierzbno, Gminie Domaniów, lokalnym sympatykom tej dyscypliny sportu, którzy przygotowali obiekt i wsparli DZPC w organizacji mistrzostw.

 

Wyniki Mistrzostw Dolnego Śląska do lat 20 i Open w podnoszeniu ciężarów

Klasyfikacja wg pkt Sinclaira w MDŚ do lat 20 i Open w podnoszeniu ciężarów

 

JG

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 23rd.