Drukuj
 

Kalendarz PZPC i DZPC na rok 2018

LUTY

3-4.02

Wieczór Tytanów

Oława

10.02

Wielobój Atletyczny I

Polkowice

17-18.02

Turniej Burmistrza Lewina Brzeskiego

Skorogoszcz

24-25.02

I Runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Polkowice, Oława

MARZEC

4.03

Wielobój Atletyczny II

Wrocław Talent

18.03

Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 20 i OPEN

Wierzbno

23.03-1.04

Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów

Bukareszt (Rumunia)

31.03-2.04

WIELKANOC

 

KWIECIEŃ

7.04

Turniej o Puchar Burmistrza Polkowic

Polkowice

13-15.04

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

Mrocza

28-29.04

II Runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Wierzbno

MAJ

10-13.05

Mistrzostwa Polski LZS do lat 15 i 17

Zamość

19.05

Turniej o Puchar Prezydenta Wałbrzycha

Wałbrzych

26.05

Wielobój Atletyczny III

Oława

CZERWIEC

2.06

El. Strefowe OOM

Wierzbno

2.06

Indywidualny PPM

Opole

8-10.06

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Ciechanów

14-17.06

V. Puchar Unii Europejskiej

Innsbruck

15-17.06

Akademickie Mistrzostwa Polski

Częstochowa

28.06-1.07

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Piekary Śl.

LIPIEC

 

Turniej Nadziei Olimpijskich - CEFTA

Ozd (Węgry)

2-15.07

Mistrzostwa Świata Juniorek i Juniorów

Taszkient (Uzbekistan)

22-29.07

Mistrzostwa Europy U15 i U17

Mediolan (Włochy)

SIERPIEŃ

24-26.08

Ogólnopolski Igrzyska LZS

Ostróda

WRZESIEŃ

1-2.09

III Runda Drużynowych Mistrzostw Polski - Finał

Opole, Wierzbno

     

15.09

Indywidualny Puchar Polski Kobiet

Nowy Tomyśl

20-23.09

Akademickie Mistrzostwa Świata

Biała Podlaska

29-30.09

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Kobierzyce

PAŹDZIERNIK

6-18.10

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie

Bueno Aires (Argentyna)

13-14.10

Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 15 i 17

 

13-20.10

Mistrzostwa Europy 20 i U23

Zamość

25-28.10

Mistrzostwa Polski Młodzików U15

Ciechanów

LISTOPAD

1.11-10.11

Mistrzostwa Świata Seniorek i Seniorów

Aschabad (Turkmenistan)

17-18.11

Wielobój Atletyczny IV Finał

Wierzbno

24-25.11

Drużynowy Puchar Polski Kobiet

Warszawa

GRUDZIEŃ

1-2.12

Drużynowy Turniej Mikołajkowy

Oborniki Śl.

8-9.12

Turniej Barbórka

Polkowice

 

Memoriał im. Machowskiego

Wrocław Śląsk

 

Puchar Bałtyku

 
Friday the 21st.