optionen handel.

40 lat LKS Polwica Wierzbno

W sobotę 14 października 2017 roku w hali im. Szymona Kołeckiego w Wierzbnie odbył się Międzynarodowy Turniej z okazji 40 – lecia LKS Polwica Wierzbno. Wzięło w nim udział 10 drużyn z Dolnego Śląska i zaproszona drużyna Olimpi Bobrov ze Słowacji.

Czytaj więcej: 40 lat LKS Polwica Wierzbno

Trzy medale zawodników LKS Polwica Wierzbno na Mistrzostwach Polski Juniorów w Łukowie

W dniach 28-30 kwietnia br. w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20. Świetnie spisała się reprezentacja LKS Polwica - Wierzbno, która zdobywała trzy medale i drużynowo w kategorii kobiet zajęła trzecie miejsce w Polsce.

Najlepiej spisała się Patrycja Kołtowska zaliczając wszystkie podejścia w rwaniu i podrzucie. Tym sposobem zdobyła pierwszy w swojej karierze tytuł Mistrzyni Polski w kategorii do 58 kg. Patrycja uzyskała w rwaniu 71 kg a w podrzucie 85 kg co dało w dwuboju 156 kg. Te wyniki są nowymi rekordami życiowymi. Patrycja zdobyła 3 złote medale za rwanie, podrzut i dwubój pozostawiając za sobą faworytkę do złota Aleksandrę Pepłowską.

Bardzo dobrze wystartowała również Kamila Czechowska, która po nieudanym pierwszym podejściu w rwaniu dalej startowała koncertowo, co skończyło się brązowym medalem w kategorii do 53 kg. Kamila uzyskała wynik 56 kg w rwaniu i 76 kg w podrzucie oraz 132 kg w dwuboju.

Do tych medali wysokie 4 miejsce wywalczyła Magdalena Szymańska w kategorii do 48 kg podnosząc 48 kg w rwaniu, 55 kg w podrzucie i 103 kg w dwuboju.

W kolejnym dniu Mistrzostw Polski Juniorów w kategorii do 69 kg startował Dominik Góralski. Po rwaniu w którym uzyskał 95 kg zajmował 4 miejsce i do medalu tracił 6 kg. W podrzucie wywiązała się ciekawa walka, którą wygrał Nasz reprezentant. Podrzucił 125 kg i uzyskał 220 kg w dwuboju co pozwoliło zająć trzecie miejsce i zdobyć brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów.

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów Łuków 2017

Wednesday the 13th.